Charytatywny Międzyszkolny Turniej „Rugby TAG”

Zapraszamy całą społeczność szkoły!

25 października 2017r. (8:15 - 15:00) odbędzie się w szkole Międzyszkolny Turniej „Rugby TAG”, na który serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów oraz rodziców do wspólnego kibicowania. Podczas turnieju będą zbierane pieniążki na pomoc Julicie. Każda złotówka ofiarowana na ten cel  zostanie wydana tylko i wyłącznie na umożliwienie Julitce powrotu do pełnej sprawności.

Wielka prośba. Przyjdźcie! Wspomóżcie!!

Julita jest córką nauczycielki z naszej szkoły - Pani Jolanty Nowackiej. Dziewczynka 17 lutego trafiła w ciężkim stanie do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Przez 5 dni walczyła o życie po wylewie krwi do mózgu. Do wyczerpania sił walczy codziennie o powrót do zdrowia.  Korzysta z rehabilitacji, która pozwoli jej na odzyskanie sprawności, na odzyskanie marzeń i na odzyskanie zwykłej codzienności. Obecnie Julitka wróciła już do szkoły, ale nadal potrzebuje rehabilitacji i systematycznej opieki specjalistów. Turnusy rehabilitacyjne są bardzo kosztowne.

Dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc!!!

Liczymy na Państwa wsparcie. Zapraszamy do kibicowania i podziwiania wyczynów wspaniałych sportowców na halę sportową przy SP 12.

 

Organizatorzy:

Katedra Wychowania Fizycznego SP 12,

Rada Rodziców SP 12,

Samorząd Uczniowski SP 12.

Do góry